امتیاز کاربران

ستاره فعالستاره فعالستاره فعالستاره فعالستاره فعال
 

ads.gif (468×60)

با معرفی فروشگاه ، محصولات و خدمات خود در سایت فروش عمده ، کسب و کار خود را گسترش دهید و در گوگل و موتورهای جستجو ، بهتر دیده شوید ، برای بهتر دیده شدن در سایت و همچنین ثبت موفق در صفحات و نتایج برتر گوگل ، باید در آگهی خود از تصویر و متن مرتبط و غیر کپی شده استفاده نمایید. همچنین اگر تخصصی در زمینه سئو ندارید ، میتوانید این کار را به کارشناسان ما بسپارید

 

فروش عمده - افزایش فروش با ثبت آگهی ویژه سئو شده در سایت ، میتوانید با پرداخت هزینه بسیار اندکی ، نتایج برتر گوگل را برای خود کنید و اینکه اندک هزینه تمدید و ثبت آگهی در برابر فروش چندین برابر و افزایش آمار فروش شما ، بسیار مقرون به صرفه میباشد.

 


مقالات فروش عمده

 

 

 

چطور در صفحه اول گوگل باشیم:

حضور در صفحه اول گوگل و نتایج برتر گوگل امری نیست که غیر ممکن باشد ، اما این مهم به راحتی نیز بدست نمی آید! یعنی علاوه بر اینکه محتوای شما باید بسیار غنی و بدون تقلب باشد ، باید تمامی پارامترهای مورد نیاز گوگل را نیز رعایت کرده باشید.

فروش عمده - افزایش فروش

آیا حضور در صفحات برتر و نتایج برتر گوگل ، دائمی ست؟!

خیر ، اگر شما فرضا به هر ترتیبی موفق شدید به نتایج برتر گوگل برسید ، این موضوع به هیچ وجه دائمی و همیشگی نیست ، علاوه بر بروزرسانی مطالب و تصاویر و غنی تر کردن سایت و آگهی ، باید بدانید که گوگل از پارامترهای ثابت و دائمی استفاده نمیکند و هر از چندی بسیاری از پارامتر ها ی خود را تغییر داده تا هیچ الگوی ثابتی برای کشف رمز و راز ثابت بودن در صفحات اول و نتایج برتر ، وجود نداشته باشد و البته این کار باعث جذابتر شدن رقابت بین کاربران و وبمسترها و همچنین در جهت کسب درآمد و حمایت از شرکت های فعال در زمینه سایت و سئو میباشد.

همین حالا از منوی های سایت ، آگهی ویژه خود را ثبت نمایید ، آگهی های ویژه ، توسط کارشناسان ورایش حرفه ای شده و به سرعت در نتایج برتر گوگل ، نمایش داده میشوند.

نوشتن دیدگاه


تصویر امنیتی
تصویر امنیتی جدید